Haber

Fransız Taraftarlar, Paris Saint-Germain’e Transferi Beklenen Dusan Vlahovic’i Tehdit Etti

Juventus’tan ayrılacağı artık neredeyse kesinleşen ve Paris Saint-Germain’in transfer listesinde yer alan Dusan Vlahovic, Fransız futbolseverlerin hedefi haline geldi. Stadın önünde pankart açan PSG taraftarları, Sırp futbolcuyu tehdit etti.

Fiorentina’daki muhteşem performansıyla Juventus’a transfer oldu ancak bekleneni veremedi.

81 milyon euro gibi astronomik bir bedelle Juventus’a giden Vlahovic, yeni takımında beklentilerin altında kaldı. Juventus’tan gelen bu maliyetli transfer hem teknik heyet hem de taraftarlar için hayal kırıklığı oldu.

Paris Saint-Germain, Lionel Messi’nin yerini almak istiyor

Lionel Messi’nin ardından golcü boşluğunu Dusan Vlahovic ile doldurmayı planlayan Paris Saint-Germain, taraftarlarından sert tepkilere maruz kaldı. Sırp golcünün transferini kabullenemeyen bir grup taraftar, Parc des Princes Stadyumu önünde toplanarak Sırp golcünün üzerine “Gelirseniz üç parmağınızı keseceğiz” yazılı pankart açtı.

Peki taraftarlar neden Vlahovic’i istemiyor?

Taraftarların açtıkları pankartta, Vlahovic’in Sırbistan Milli Takımı maçı sonrasında Kosova’yı Sırbistan’ın bir bölgesi olarak tasvir eden bir tişört giyerek üç parmaklı çetnik selamına atıfta bulunduğu belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu