Haber

Kuveyt Türk Faaliyet Raporuna 5 Ödül

Türkiye’nin lider iştirak finans kuruluşu Kuveyt Türk’ün “Yeni Nesil Katılım Bankacılığı” konseptiyle hazırladığı 2022 Faaliyet Raporu, yılın en seçkin faaliyet raporu yarışmalarından biri olan LACP Vizyon Ödülleri’nde 5 farklı kategoride ödüle layık görüldü. dünya.

 

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle öne çıkan Kuveyt Türk, uluslararası alanda da ödüllere layık görülmeye devam ediyor. Kuveyt Türk’ün 2022 Faaliyet Raporu, 2001 yılından bu yana birçok uluslararası kuruluş ve birimin katılımıyla düzenlenen LACP Ödülleri’nde (League of American Communications Professionals Awards) 5 ödüle layık görüldü.

 

Kuveyt Türk’ün 2022 Faaliyet Raporu, “Kendi Büyüklüğündeki Dünya Bankaları Kategorisi”nde 100 üzerinden 98 puan alarak Altın ödüle layık görüldü.

 

Kuveyt Türk, EMEA (Avrupa-Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi’nde en iyi 80 kurum arasında 17. sırada yer alırken, Kuveyt Türk 2022 Faaliyet Raporu da “Türkiye’nin En İyi 20 Raporu” arasında yer aldı.

 

Ayrıca EMEA/Avrupa-Ortadoğu ve Afrika bölgesinde “Özel Başarı Ödülü: En İyi Acente Raporu” bölümünde bronz ödüle layık görülen Kuveyt Türk, aynı zamanda 2017 yılı için verilen “Teknik Başarı Ödülü”nün de sahibi oldu. Bağlantı sanatı ve prosedüründe genel mükemmellik. Kuveyt Türk’ün “Yeni Nesil Katılım Bankacılığı” konseptini taşıyan 2023 yılı faaliyet raporuna internet sitesinden ulaşılabilmektedir.

Kuveyt Türk Hakkında

Kuveyt Türk, 1989 yılında kuruldu. Aktif olarak seçkin finansal ürün ve hizmetleri tasarruf sahipleri ve yatırımcılarla buluşturan Kuveyt Türk, müşteri odaklı yaklaşımı, teknoloji-inovasyon çalışmaları ve dijital dönüşüme yönelik attığı adımlarla sektöründeki lider konumunu sürdürüyor. Altın bankacılığı alanına adım atan ilk iştirak finans kuruluşu olan Kuveyt Türk, dünyada ve Türkiye’de ilk sürdürülebilir sukuk işlemini de gerçekleştirdi. Son 6 yıldır Türkiye’nin En İyi Patronu ödülüne layık görülen Kuveyt Türk, 2021 yılında da Avrupa’nın En İyi Patronu seçildi. Bugün Türkiye çapında 441 şubesi ve dijital kanallarıyla müşterilerine prestijiyle hizmet veren Kuveyt Türk, yurtdışındaki faaliyetlerini Bahreyn şubesi ve Almanya’daki iştiraki KT Bank AG ile sürdürmektedir. Kuveyt Türk, operasyonel faaliyetlerinin yanı sıra toplumsal maliyet ve kültür varlıklarının korunmasını temel alan değerli sosyal sorumluluk projelerine de imza atıyor. “Değerlerimizle büyüyoruz” yaklaşımı doğrultusunda birçok onarım projesi üstlendi, insani yardım kampanyalarına destek verdi, kitap, belgesel gibi kalıcı eserler üretti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu