Teknoloji

Ratchet & Clank: Ayrı Dünyalar PC İçin de Duyuruldu

Sony Interactive Entertainment’ın geçtiğimiz haftalarda verdiği güzel haberle birlikte yeni PC uyarlamalarının yolda olduğunu öğrenmiştik. Bundan kısa bir süre sonra The Snitch tarafından başka bir birinci taraf PlayStation oyununun Temmuz ayında satışa sunulacağı iddia edildi. Sony Interactive Entertainment, Insomniac Games ve Nixxes Software tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan resmi duyuru ile Ratchet & Clank: Diğer Dünyalar, 26 Temmuz 2023 Epic Games ve Steam mağazalarında PC kullanıcıları ile buluşacak. Detaylar burada.


İlginizi çekebilir:Alone in the Dark Çıkış Tarihi Açıklandı


Ratchet & Clank: Different Worlds PC’ye Geliyor!

Şu anda Epic Games ve Steam mağazalarında ön siparişe açık olan Ratchet & Clank: Other Worlds 599 TL fiyat etiketine sahip ve çıkmadan önce satın alırsanız Carbonox Armor Set ve Pixelizer Weapon hediye ediliyor. .

Oyunun PC sürümünde, 21:9, 32:9 ve 48:9 takviyelerine, ışın izlemeli yansımalara ve ışın izlemeli gölgelere ek olarak, NVIDIA’dan DLSS 3.0, Reflex ve DLAA, AMD’den FSR 2.0, XeSS Intel teknolojileri, başarılar ve bulut kayıt sistemi de desteklenecektir. DualSense koluyla, tercihen fare ve klavyeyle veya dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikleyicilerle oynamak da mümkün olacak.

Ratchet & Clank: Diğer Dünyalar Hakkında

Ratchet & Clank: Into the Nexus sırasında yaşanan olayların sonrasını anlatacak olan Ratchet & Clank: Rift Apart, seriye yeni başlayacak oyuncular için de tam uzunlukta bağımsız bir hikaye sunacak ve Ratchet and Clank olarak biz kötü bir imparatoru ortadan kaldırmaya çalışacak. Geliştiricilere göre yine aksiyon dolu bir oynanışın bizleri beklediği oyunda, harika bir görsel şölen yaşamanın yanı sıra serinin önceki oyunlarında ayak basmadığımız gezegenleri de keşfetmemiz mümkün olacak ve Sargasso ve Torren IV karışımı Nefarious City gibi yeni yerleri görmek için.

sarayonu-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu