Yaşam

Bolu Belediye Başkanı Serenay Sarıkaya’yı Bolu’ya Davet Etti

Oyuncuya davette bulunan Özcan, “Paylaşımı bizi mutlu etti. Kendisini Bolu Belediye Başkanlığı’na davet ediyorum. Çayımız, kahvemiz, sodamız meşhur” dedi.

Show TV ekranlarında yayınlanan Aile dizisinin başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya, kısa bir aradan sonra dijital olarak yayınlanacak olan “Kim Geldi Kim Geçti” dizisinin çekimlerine başladı.

Çekim için Bolu’ya giden Sarıkaya, “Bolu’yu seviyorum” paylaşımında bulununca Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın daveti gecikmedi.

“BOLU PAYI BİZE MİNNETTAR OLDU”

Dizi çekimleri için Bolu’ya giden Serenay Sarıkaya setteki fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak “Bolu’yu seviyorum” notunu düştü.

Sarıkaya’nın paylaşımına sessiz kalmayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Dizi için Bolu’da bulunan Serenay Sarıkaya’nın ‘Bolu’yu seviyorum’ paylaşımı bizleri mutlu etti.

Bolu halkının temsilcisi olarak kendisini Bolu belediye başkanlığına davet ediyorum. Çayımız, kahvemiz, gazozumuz meşhurdur” dedi.

Dizide boşanma davaları üzerine çalışan bir hukuk bürosunda avukat olarak çalışan Leyla karakterine hayat veren Serenay Sarıkaya’ya Metin Akdülger eşlik ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu