Haber

Lost Ark’ın Witcher 3 işbirliği duyuruldu

Lost Ark ve The Witcher etkinliği geçtiğimiz hafta Lost Ark’ın Kore sunucularına gelmişti. Oyuncuların Kasım güncellemesinde bulunan birçok değişikliği deneyimlemeye devam ettiği bilinmekle birlikte, Lost Ark’ın West sunucularındaki maceracıların benzersiz co-op’u Ocak 2023’te deneyimleyebilecekleri açıklandı.

LOST ARK VE WHITCHER İŞBİRLİĞİ DUYURULDU

The Lost Ark ve The Witcher geçişiyle, karakter özelleştirme izleri, kartlar, kale yapıları ve emojilerin yanı sıra bazı yeni etkinlik görevleriyle The Witcher’dan ikonik karakterlerle karşılaşabilirsiniz.

“Hem etkinliğin çıkış tarihi hem de Ocak ayında sunulacak özel oyun içi öğeler hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağız! Bu arada, Brelshaza Legion Raid ve Summoner’ı yayınlamaya hazırlanırken Aralık ayında Arkesia’da görüşürüz. Gelişmiş Sınıf Sürümü ve diğer birçok yeni etkinlik.”

“Güzel bir adanın şenlikleri gizemli bir girdap tarafından kesintiye uğratıldı. Gizemleri ortaya çıkarmak, yepyeni bir adada The Witcher’dan ikonik karakterlerle karşılaşmalara ve yeni etkinlik görevlerine yol açacak! Yeni Witcher temalı kozmetikler mağazada satışa sunulacak. ve yeni karakter özelleştirme parçaları, Kartlar, Kale yapıları, Emojiler (ve daha fazlası) etkinliğe katılan maceracıları bekliyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu