Haber

Sultangazi’deki bakkalın ‘kilim kilim’ hassasiyeti

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Mustafa Demir’in saha çalışması çerçevesinde ziyaret ettiği esnafın hassasiyeti dikkat çekti.

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Mustafa Demir, parti teşkilatı üyeleri ve yöneticileriyle birlikte seçim çalışmalarını Sultangazi’de sürdürdü. Sokakta esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Demir, 14 Mayıs seçimleri öncesi takviye istedi. Demir’in ziyareti sırasında bir esnafla diyalog dikkat çekti. Demir, esnaf Mustafa İlbey’e seccadeyi ne zaman kapattığını sorunca İlbey, “Üstüne basılmasın diye kapattım. Burası bizim Allah’ımıza ibadet ettiğimiz yerdir. Onunla yürüyemezsiniz” dedi. ayakkabı.Bu seccadeyi katladım.”

Saha çalışmasının ardından değerlendirmede bulunan Demir, “Sürekli sahadayım. Eskiye nazaran farklı bir saha var. Burada 2 ay öncesine göre çok yeterli bir saha var. Milletimiz bu süreçte daha da netleşti.Son bir ayda bunu daha net görebileceğiz.Onlar da biliyorlar ki ülke geleceği için çok değerlidir.Ülkenin birlik ve bütünlüğünün bundan sonra şekilleneceğini biliyorlar. Bu milletin kendi kararları, bunun Türkiye’de tek adresi var, o da Recep Tayyip Erdoğan, bu konuda ‘Biz bir sıkıntı görmüyoruz. 7 gün 24 saat sahada teşkilat mensuplarımızla birlikte çalışıyoruz. Dün Zeytinburnu’ndaydım, Kağıthane’deydim, Fatih’teydim. Bu, herkese dokunduğumuz anlamına gelir. Özellikle pandemi sürecinden sonra ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programında tüm teşkilatımız devreye girmiştir. Örgüt üyelerimiz ile vatandaşlarımız arasında güçlü bir bağ olduğunu görüyorum. Bu da dikkatimi çekti. Kimse neredesin diye sormadı. Sahada sadece AK Parti Teşkilatı var. 4-5 gündür sahadayız” dedi.

ciftlikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu