Haber

Karayollarında İnşaat ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre İzmir-Çeşme Otoyolu Karaburun-Zeytinler kavşakları 38-41. kilometre, İçmeler Yaban Hayatı Köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle sağ şerit ve güvenlik şeridi çift yönlü trafiğe kapatıldı. Bu bölümde ulaşım sol ve orta şeritten sağlanmaktadır.

D-100 Akyazı-TEM Kuzey Marmara Otoyolu Akyazı kavşakları 1-5. Kilometrelerce bakım onarım çalışması nedeniyle İstanbul yakasında trafik işaretlemesi yapılacak. Bölgede ulaşım her iki yönden de diğer yönden devam edecek.

Kocaeli-Yalova yolu 13-14. kilometre (Taşköprü mevkii) menfez imalatı, Denizli çevre yolu 2. etap 0-14. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle sürücüler trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmek zorunda kalıyor.

Çanakkale-Ezine yolu 17-19. Kilometrelerce yürütülen çalışmalar nedeniyle ulaşım her iki taraftaki bölünmüş yolun bir kısmından devam ediyor.

Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 15-30’u. Kilometrelerce üstyapı yenileme çalışması nedeniyle çift yönlü ulaşım tek şeritten denetim altında gerçekleştiriliyor.

Kangal-Divriği yolunun 28-30. Kilometre cinsinden çökme nedeniyle tek şeritten çift yönlü ulaşıma izin veriliyor.

Adıyaman-Kahta-Nissibi yolunun 4-5. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak servis yolundan (Beşpınar Mesire Alanı) sağlanmaktadır.

40-42 Gökçebey-Yenice-Karabük yolu. Only Tüneli’nin elektrik-elektromekanik işleri nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak gerçekleştiriliyor.

Akşehir-Yunak yolunun 62-67. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu